Videa Rudé moře potápění Egypt

Rudé moře v Egyptě je jedna z našich oblíbených potápěčských destinací. Pár hodin letu bez mezipřistání a jste v tropickém moři s krásnými korály a rybami, s teplou vodou, zajímavými výletními místy a pěknými plážemi. Práve zde začala naše fascinace tropickými útesy, životem na nich, svobodou při ponorech s přístrojem a neuvěřitelnou relaxací v tiché modré hlubině.

Tady jsme začali s objevováním nádherné podvodní krajiny, s ponory na korálech, želvami a hejny ryb. V Rudém moři jsme rovněž pořídili své první pořádné podvodní fotografie a pěkná videa při společných úžasných ponorech.

Na youtube jsme náhodou narazili na krásná a zajímavá podvodní videa z různých potápěčských lokalit Rudého moře a rozhodli jsme se je nasdílet ke shlédnutí na této stránce. Tak si je mohou vychutnat i další nadšenci do potápění a zájemci o život pod vodou.

Videa jsou od různých autorů, od profesionálů po začátečníky. Jsou natáčená různou technikou od akčních kamer přes fotoaparáty až po videokamery. Videa také skvěle ukazují, jak nádherné je potápění s přístrojem.

Některá videa jsou natočena pouze v přirozeném světle, někde jsou navíc použitá videosvětla, makro čočky, předsádky, červené filtry a další technika.

Marsa Alam - Elphinstone

Ráje Rudého moře

Marsa Alam

Wadi Lahami

Marsa Shagra

Marsa Nakari

Vraky sever a Tiran

Brothers - Daedalus - Elphinstone

To nej z Rudého moře

Útesy u majáků

Hluboký jih

Thistlegorm

Safaga

Hurgáda

Rudé moře akční kamerkou Xiaomi

Šarm aš-Šajch

Delfíni

Dugong

To nej z Rudého moře, ze Sharmu až do Marsy

Marsa Alam

SS Thistlegorm

Noční potápění, Dolphin House


Petr a Katka